Genel

Eski dostlarla güzel bir gün…

Nerden nereye…  Ozan motor aldığından beri bir türlü çıkamıyorduk. Zaten hepimiz evli ve çalıştığımız için bir hafta sonumuz var.  Haftasonuda üçümüzün birden içişleri bakanlarından izin alması ve aynı güne getirmemiz zor oluyor.

Güzel bir kahvaltı dan sonra.. Ağvaya gitmeye karar verdik. tabi hiç düz yoldan gidemeyiz. Zaten gitsek te zevk alamayız. Cenk’e kalsa Gebze, kocaeli hatta Trabzondan çıkar.Ona kalsa sabaha kadar sürecek motoru zaten …

Aşağıdaki rotayı takip ettik. Gerçekten güzeldi. Orman yollarından giderk epey eğlendik. Bir ara motorlarıda değiştirdik. Ozan’nın motoru bana kaldı. ama çok zevk aldım küçük ve atak bir motor. Gerçi 140 dan sonra gitmiyor ama olsun. hepimiz motorları değiştirerek.  Biraz çocuklar gibi eğlendik.

Rota..

Toplam Mesafe: 127238 m
Ortalama Hız: 46.16 km/h
Toplam Süre: 03:37:25
Mehmet OKUR

1973 doğumluyum 40’ından sonra motor maceram başladı. İlk motorum ducati 620 multistrada ile 10 dk lık bir eğitim sonrası (debriyajın yeri, firenin yeri vitesin teri) motora binerek yola çıktım ilk motor için çok hırçın bir motor ancak bir sorun yaşamadan öğrendim. Şu anda KTM 990 kullanıyorum. Artık işten, Eşten vakit buldukça yolu olmayan yerlere girmek istiyorum.. Motora binmeyen bu aşkı anlayamaz. Umarım sevdiklerimde anlar….