Genel

Kanıma girdiler..

Çok masum olarak bir motor almayı normal olarak kullanmayı düşünüyordum. Tabi aklımda BMW almak vardı.  Kullanmayı bilmediğim için önce ucuz bir şey alayım nasılsa parçalarım diye 15-20 bin arası  motorlara bakarken. Arkadaşım Tuncay çok temiz bir Ducati 620 multistrada aldırdı.  İlk motor olarak bana göre süper bir motordu. Ama her zaman Tuncay devamlı KTM, KTM deyip duruyordu.  1-2 ay kendi motorumu kullanarak motor kullanmayı öğrendiğim zaman bir gün Tuncay’ın KTM 990 motorunu kullanma fırsatı buldum. Benim motorda güçlü bir aletti ancak KTM kullanmak daha fazla zevk vermişti. Hep duyardım BMW kullanan biri KTM kullandığında daha çok hoşuna gidiyordu. Bunu ancak kullanınca anlayabiliyorsun.

En büyük hatamı Cenk’e motor bakmaya gittiğimizde yaptım. Kazayla KTM 1050 üzerine oturdum. )) oturmaz olaydım. Artık KTM alma vakti gelmişti. Buna ona oturduktan sonra karar verdim. Hemen kendi motorumu satarak KTM 1050 almak istedim Ancak Euro çok çıktığı içi KTM 990 aldım.

Şimdi sıra yolun dışına çıkmak. Ofiste 3 tane KTM 990 oldu Özellikle Tuncay ve Semih ballandıra ballandıra anlattıkları için KANIMA GİRDİLER….

AMA KESİN BUNDAN ALACAĞIM…  (bir kere üzerine oturdum:))