Günlük Gezi Paylaşımları

Kadıköy-şile-riva-beykoz-home

Cumartesi gününe motor çalışmayarak güzel bir sürpriz yaptı.. Sanırım akü problemi çıkardı 3 gündür yatıyordu. Aküde sorun var sanırım takviye ile çalıştırdım. biraz kullanıp tekrar bakmak istiyorum tekrar çalışmazsa sorunu çözmek lazım ama günlerden cumartesi ve güzel bir hatayı da es geçmek istemiyorum. takviye kabloları yanıma alarak cenk ile maslakta buluştuk. Ben motorun aküsüne baktım ancak tekrar çalıştırdığımda motor çalışıyordu. Artık pazartesi günü soruna daha detaylı bakmak için yola çıktık.

Cenk HGS almadığı için onu almaya Köprüye oradan Çakmak soketi almak için Kadıköy’e gittik. Ne yapacağımıza bir türlü karar veremiyorduk. Cenk yeni motor aldığı için yerinde duramıyor. Şuraya mı gitsek buraya mı gitsek deyip duruyordu. Hadi şileye gidelim dedim. Cenk’e kalsa Kars’a kadar gider. Hafta sonu ve güzel bir hava hiç durumu yerinde.

Şile’ye gitmeye karar verdik çok güzel bir yol çok güzel orman yolları var tavsiye ederiz. nerde bir patika bulsak giriyorduk ancak şansımıza tüm orman yolları hep çıkmaza giriyor geri dönmek zorunda kalıyorduk.

Sonuç olarak yaklaşım 200km İstanbul Anadolu yakasında güzel bir tur atarak ünü bitirdik.

Güzel bir gün güzel bir rota eve dönme kısmı olmasa daha çok ormanda gezerdik kesin….

 

 

Toplam Mesafe: 170624 m
Ortalama Hız: 44.86 km/h
Toplam Süre: 05:20:29